Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
21 postów 8081 komentarzy

Ultima Thule - Ultima Ratio

Ultima Thule - Janusz KorwinMikke ! Konrad Berkowicz ! Stanisław Michalkiewicz ! Nigel Farage ! WOLNY RYNEK ! WOLNA EUROPA !

POŻEGNANIE - póki jeszcze mogę to zrobić tutaj

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wygląda na to, że dobiega kres mojej aktywności na NEonie.

Od dawna już wskazywałem na STRASZNY błąd właściciela i Redakcji w zakresie linii programowej portalu. Zamiast zająć się sprawami ogólnymi, społecznymi i nie budzącymi kontrowersji, to zaczęto realizować tutaj promowanie jakichś dziwnych, nawiedzonych ludzików, domorosłych filozofów próbujących popularyzować swoje urojenia albo o gospodarce, albo o "wielkiej Polsce".

 

Szczególnie żenujący jest sposób realizacjiowiek mający inne poglądy jest wyzywany, wyśmiewany, nazywany Żydem cuchnacym czosnkiem itp.

 

Wzywam tych, którzy mają jeszcze tutaj rozsądek, to powstrzymania tego szaleństwa. Nie macie najmniejszych szans realizacji tych pomysłów. Jedyne, co osiągacie, to zamęt w głowach ludzi i budzenie złudnych nadziei, że da się spowodować bogactwo za pomocą jakichś idiotycznych księgowych sztuczek.

Ale - do JASNEJ CHOLERY !!!
 
Co mnie to w końcu obchodzi - róbcie, jak uważacie. Można bić głową w mur milion razy. Ale TRYLIARD to już za dużo.
 
Na szczęście WOLNY RYNEK jest już coraz bardziej popularny wśród młodych ludzi - i na całe szczęście - to ONI teraz przejmują rządy, a nie stare dziady kompletnie nie rozumiejący nowych czasów.
 

odchodzę bez żalu, ale z WIELKIM ZDZIWIENIEM, że tak można było spierdolić tak wspaniały projekt ...

 

COŚ NIEWIARYGODNEGO !

 

ROMA LOCUTA - CAUSA FINITA ...

 

KOMENTARZE

 • Krzyż na drogę
  Idź rozrabiać i kłamać gdzie indziej. Zobaczymy czy inni będą mieli do ciebie tyle cierpliwości co na tym portalu.
 • Biedny UT
  Zbiera swoje szmatki i gałganki i idzie do innej piaskownicy.
  Tylko, chłopcze, na grabkach nie siadaj, bo ci w d... wejdą.

  PS. Które to już kolejne pożegnanie z NE?
  Jest tyle innych, wolnorykowych portali....
 • @LordConqueror 21:55:03
  Nie. To zrobił ktoś inny.

  http://www.youtube.com/watch?v=fuIOvRhuyqc

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Wilhuff_Tarkin
 • @
  Najciemniej pod lampą.


  A do tego jeszcze ta galeria agentury w opisie...
 • UT
  Nie rezygnuj...tutaj jest miejsce i dla nawiedzonych i dla idiotycznych księgowych... i dla Ciebie.
  Jakoś przeżyjesz tę oślą ławkę, przecież pisałeś, że masz już doświadczenie ze szkoły :))
  pozdr.
 • --------- nie masz Pan za cholerę ani grama duszy słowiańskiej
  --- coś na nieszczęście w dzieciństwie ominęło Pana / bez złośliwości piszę a z troską / są wakacje . Na ten czas ! daj Pan sobie spokój z wolnym rynkiem i PRZECZYTAJ Pan
  --STARĄ BAŚŃ Józefa Ignacego Kraszewskiego .
  -------po jej lekturze zrozumiesz Pan ! dlaczego nikt Pana nie rozumie -------- ta ulotność ...............tajemniczość ...resztę doczytaj Pan

  --------------------czytaj Pan DUSZĄ
 • @
  Nie wiem kto będzie ronił po tobie łzy. Natomiast na pewno będzie czyściej na Neonie24.
 • *** UWAGA - UŻYTKOWNIK ZABLOKOWANY ! ***
  Następne kłamstwo JuTu.

  Ty się chłopczyku lecz. Widać, że wstydzisz się już nawet komentować po bardzo "ciepłym" przyjęciu twoich lamentów.
 • Czerwona zaraza prędzej czy późnej musała swom łapami przechwycić NE
  Coraz więcej będzie szczekania o żydzie albo masonie JKM.
  Coraz więcej będzie o
  solidarności społecznej,
  pomaganiu,
  wspieraniu,
  ratowaniu,
  regulowaniu,
  zapobieganiu,
  aż pewnego dnia zwykły człowiek się obudzi i popatrzy i się zastanowi, że jak to się stało, że państwo zbankrutowało, stracił oszczędności, perspektywy na emeryturę, pracy brak, na ulicy zamordyzm lub anarchia i do tego Arabowie nadchodzą.
  Ja jeszcze chwilę zostanę, ale stwierdzam, że lepszy jest Onet.
 • @NUS 10:26:02
  Nie musisz tak się poświęcać, Onet czeka. Zrobicie tam z nawiedzonym JuTu furorę.
 • UT
  Goodbye tenderly and without regret, Star of David to say goodbye. / W tych językach może zrozumiesz i dotrze do ciebie: נפרד בעדינות וללא געזונט טענדערלי און אָן באַדויערן, שטערן פון דוד צו זאָגן זייַ געזונט חרטה, מגן דוד להיפרד
 • לעצט טהולע האַונטעד
  אָדער אַזוי בלאַנטלי? באַרען איר אין די טאָכעס און אַ קופּע פון שטיינעראו כך בוטה? אזיין אותך בתחת וערימה של אבנים
 • UT
  לעצט טהולע האַונטעד הונט דזשעבאַל איר, גיין פאַק!
 • @NUS 10:26:02
  האַונטעד נוס הונט דזשעבאַל איר, גיין פאַק!
 • @Kula Lis 62 10:46:15
  Kula pokazałeś że jesteś koszerny.
  Mam nadzieję, że owieczki co pozostaną na ne to zauważą.
  Tylko nie Polak ma interes w tym, aby Polska słaba, a Polacy nie mogli żyć i bogacić się w swoim kraju. Wszystko pasuje.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:29:09
  Nie muszę.
  I mam nadzieję, że ktokolwiek będzie twoim pracodawcą dostrzeże zniszczenie które wdrażasz.
  Jakbym był właścicielem tego portalu to byś wyleciał na zbity pysk.
 • @fan-wolności 10:52:11
  "Nie przejmujcie się i róbcie swoją robotę. "

  Nie masz racji. W warunkach gdy czerwona hołota się rozsiadła na samej górze to trzeba takie coś opuścić i wtedy szybciej nastąpi proces zniszczenia.
 • @NUS 10:58:11
  Ja nie mam żadnego pracodawcy, od wielu wielu lat.
  A twój język nie podoba mi się. Takiego możesz używać na Onecie.
 • @NUS 11:00:43
  Kogo nazywasz tutaj "czerwoną hołotą"?
  Możesz być bardziej precyzyjny?
 • @NUS 10:56:24
  Pokazać ci chuja? Celowo przez tłumacza wam napisałem by do waszych żydowskich, szabesgojskich łbów dotarło.
 • @NUS 10:56:24
  Polska będzie silna gdy pogoni żydowskich przybłędów: chazarię i szabesgojów służących im, takich jak ty i thule, bez tego ni rusz.
 • @fan-wolności 11:31:19
  Możesz wskazać tych, którzy tutaj popierają PiS a przede wszystkim Izrael?
  Będę ci bardzo zobowiązany.
 • @NUS 11:00:43 to ta ?
  Prawda większa i silniejsza od oszczerstwahttp://web.archive.org/web/20090220143328im_/http://www.polonica.net/imag/jude.jpg dr J. Yorzimmer, dyrektor Polish Bank of Import w liście do Natana Straussa, prezesa Komitetu Obrony Praw Żydów w Polsce, 1919 pisał:

  "Czy Pan chciałby pominąć fakt, że Żydzi rosyjscy, niemieccy i amerykańscy prowadzą od początku wojny kampanię oszczerczą przeciw Polakom, oskarżając ich o masakrowanie Żydów w czasie, w którym żadną miarą nie było pogromów urządzanych przez Polaków, natomiast były pogromy w Rosji.

  Czyż Pan zapomniał o orgii kłamstw i kalumnii, kiedy to Żydzi usłowali wykazać światu, że Polska nie zasłużyła sobie na niepodległość? Czyż pan przypuszcza, że takie "przyjacielskie" przysługi oddawane Polsce przez Żydów, w czasie gdy ta pierwsza rwała więzy długo­trwałej niewoli, mogły podnieść uczucie sympatii Polaków względem Żydów?

  A czy nie słyszał Pan nigdy o żydowskich lichwiarzach i spekulantach w Polsce, którzy sprzedawali środki spożywcze Austriakom i Niemcom, pozbawiając kraj resztek pożywienia?

  Naród Polski przechowa dla przyszłych pokoleń i powtarzać będzie Żydom słowa Natana Straussa, że im szybciej nadejdzie dla Polski godzina nędznego końca, tym bardziej on i jego zwolennicy radować się będą."
  Żydowski pisarz Artur Sandauer uważa to za normalne i tak bezczelnie uzasadnił żydowską przemoc i dominację:

  "W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy.

  Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.

  Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce - mówi Sandeuer - to żydowska głowa nałożona na polski tułów.

  Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące."

  "Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie.

  Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi - pisał Sandauer - a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy" - pouczał żyd Artur Sandauer.

  Ileż ten cyniczny żyd okazał wobec Polaków pogardy i kpiny, tłumacząc w ten sposób żydowską dominację nad Polakami, osiągniętą krwawymi zbrodniami jego rodaków.

  Ale czyż nie miał racji ...?

  Podstawowa uwaga, ...ta żydowska głowa, ten łeb, ...to nie jest własny łeb, to nie nasz łeb, ...to łeb obcej i nienawistnej hydry!

  Z pełną powagą, odpowiedzialnością i z przekonaniem stwierdzamy, że w Polsce nie istnieje polska inteligencja, nie istnieją polskie elity, ponieważ prawdziwie polska inteligancja zginęła, została wymordowana podczas II wojny światowej, (podczas okupacji, w części okupowanej przez Niemcy hitlerowskie przez zbrodniarzy niemieckich, a w części okupowanej przez Związek sowiecki przez żydobolszewickie hordy zbrodniarzy sowieckich, ukraińskich, litewskich i białoruskich), oraz w kolejnych latach, po wojnie, w okresie stalinizmu, przez żydokomunistycznych zbrodniarzy spod znaku NKWD, MBP, PPR, KBW, UB i SB, ...owa "elita" zwana obecnie "inteligencją" to w ponad 90% żydzi i osoby pochodzenia żydowskiego,

  w Polsce, w brew kłamliwym informacjom sugerujacym 20 tysięczną mniejszość żydowską, co jest oczywistym oszustwem i kłamstwem - [chyba, ...że liczone są tylko osoby w rządzie, w sejmie, na urzędach i decyzyjnych stanowiskach] - stanowczo twierdzimy, że według wieloletnich badań i obserwacji, liczba osób z pochodzeniem żydowskim wynosi obecnie w Polsce co najmniej 6 milionów osób [przypuszczamy, że żydostwa w Polsce, może być nawet połowa ludności Polski - redakcja polonica.net].

  Niektórych nazwisk, które nie brzmią oryginalnie, jest wyjątkowo mała liczba, co może wskazywać dodatkowo na to, że jest to nazwisko dość "młode", wymyślone po II wojnie światowej lub dane osoby o takim nazwisku są notowane w Polsce od tego okresu. W okresie wielkiego terroru, represji, depolonizacji, wywózek, eksterminacji i powszechnego ludobójstwa, zbrodniarze wyżsi rangą zawłaszczali nazwiska, mienie i majątki wywiezionych w głąb Rosji i zamordowanych Polaków, np. zbrodniarz znany jako Feliks Dzierżyński, zawłaszczył nazwisko, mienie i majątek Polaków - rodziny Dzierżyńskich wywiezionych na Sybir. Obok tej 6-o milionowej żydowskiej V kolumny, jest jeszcze wielka zgraja żydłactwa, żydolubów, wszelkiej maści żydofili i polonofobów, masonów, oraz wielka armia agentów, konfidentów, szpicli, kolaborantów i donosicieli, lewactwa i komunistów, SBeków, ZOMOwców, i ich rodzin, dzieci i wnuków ...

  w Polsce, w brew kłamliwym twierdzeniom i statystykom, jest przypuszczalnie około 40-55% katolików, a nie jak się to od wielu lat podaje [od czasów stalinowskich] 90% - to wielkie kłamstwo żydokomunistów;

  "Dużo nas zginęło, to prawda, ale tych co zostali wystarczy, aby wami (Polakami) rządzić." (Problem antysemityzmu, "Kultura" nr 1-2/1957, Paryż)....  za wszystkie zbrodnie, zdrady, dywersje, kolaboracje, donosy, ludobójstwa i spiski - oby czas wasz się skończył, obyście się w swoich knowaniach pomylili, obyście nie zaznali nigdy spokoju, obyście nie mogli spać spokojnie, oby polska ziemia przesiąknięta męczeńską krwią polską nie chciała was dłużej nosić, obyście po tysiąckroć otrzymali to - czym płacicie wszystkim wokół, oby dosięgła was wszystkich sprawiedliwość i pomsta, jeżeli nie od nas ...niech spadnie na was wszystkich trwoga i straszna pomsta od Boga! Obyście ostatecznie zrozumieli, i szczerze żałowali wszelkiego zła jakieście od pierwszego do ostatniego dnia dokonali. AMEN!!


  "Sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby świat miał zginąć."
  św. Augustyn (Aureliusz Augustyn z Hippony)

  "walczą o władzę rzeczywistą a nie reprezentacyjną, co dokładnie pokrywa się ze słynnym tajnym przemówieniem Jakuba Bermana na spotkaniu z elitą żydowską po wojnie: "nie pchać się na stanowiska, stać z tyłu i rządzić wszystkimi." (na dole strony załączamy historyczne przemówienie zbrodniarza Jakuba Bermana - red. polonica.net)


  Siedzą przede wszystkim w ministerstwach spraw zagranicznych prawie wszystkich krajów, siedzą w bankach i finansach, siedzą w agencjach informacyjnych i w redakcjach wielkich dzienników, aby urabiać opinię publiczną, siedzą w redakcjach prawie wszystkich wielkich światowych czasopism politycznych i gospodarczych i bardzo często zajmują katedry uniwersyteckie nauk politycznych.

  "Są bardzo zainteresowani w dokładnych studiach nad rzeczywistością społeczno-polityczną i starają się nią manipulować. Siedzą prawie we wszystkich partiach politycznych (...) zawsze będą związani z taką grupą polityczną, która dochodzi do władzy..."

  ks. prof. Michał Poradowski, były profesor Katolickiego Uniwersytetu w Santiago de Chile, założyciel i główny kapelan Narodowych Sił Zbrojnych i Drugiego Korpusu, działacz narodowy i polonijny, antykomunista.

  nie wysilajcie się z obelgami, to nic nie zmieni, nie mamy nic wspólnego z komuną, lewactwem tak jak i z nazizmem, szowinizmem i rasizmem, to wasza religia i wasze chore ideologie, przeklęte żydłactwo, lewactwo, komuchy, masoni, libertyni, pedofile, toleraści i pederaści; nadejdzie czas rozrachunków i ostatecznej prawdy, i nie pomoże wam mamona, wykręt ani żadne kłamstwo... - red. polonica.net
  "Stosunek Żydów do narodu polskiego opierał się zawsze na wielkim oszustwie" (s. 9)

  "Żydzi po większej części dochodzili do bogactw drogą nielegalną" (s. 10)

  "oszukiwanie Polaków nie płynęło wyłącznie z chęci wzbogacenia się, ale odgrywały tu rolę także względy ideowe" (s. 11)

  "[Żydzi] mają posiąść Polskę, a ponieważ Żydzi są i pozostaną narodem obcym, przeto zaczną nas usuwać z naszej ojczyzny." (s. 15)

  "Za lat kilkadziesiąt będą stanowili połowę ludności, a jeszcze po jednym pokoleniu większość będzie po ich stronie i podówczas z nami koniec." "[Żydzi] Stworzyli Ligę Narodów i rzeczywiście uciekli się pod jej opiekę" (s. 16)

  "Walka, rozgrywająca się dzisiaj o stworzenie Judeopolski nie posiada analogii w żadnym innym państwie na świecie, [...] Musi więc przeciwstawić się żydostwu zbiorowa wola narodu polskiego." (s. 22)

  "Nadszedł czas, głoszą syjoniści, do walki z Polską. Musimy usunąć "gojów" z ich ziemi, jak niegdyś Josue usunął Chananejczyków z ich rodzinnego Chanaan.

  Ziemia Lechów należy się nam. Tutaj założymy nowy Syjon, tutaj okażemy nową potęgę i zmusimy gojów i akumów, że złotej gwieździe Dawida kłaniać się będą. [...[ Rozpoczęła się walka tu, gdzie jesteśmy najsilniejsi i gdzie mamy najlepsze widoki wygrania. Ziemia polska to nasz nowy Syjon !" (s. 32)

  Dlaczego występuję przeciwko Żydom? - Milla Wydawnictwo, Warszawa 2001, s. 35 [reprint wydania z 1923 r.]

  Ks. prof. Józef Kruszyński - Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego


  “Żydzi muszą pracować nad zwycięstwem i ugruntowaniem komunizmu, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie największą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycję” Jakub Berman  Laureat "pokojowej nagrody Nobla", (pomimo, że był znany z haniebnych zbrodni i mordów Palestyńczyków) były premier Izraela Menachem Begin, precyzyjnie wyjaśnił stanowisko i cel żydów i istnienia dzisiejszego Izraela, mówiąc:


  "Nasza rasa (mówiąc o żydach) jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy." - Menachem Begin, były premier Izraela, o zgrozo ...laureat "pokojowej nagrody Nobla"


  Poniżej oryginalny tekst w języku angielskim.

  "Our race is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves." Carter, Jimmy. Keeping Faith. Memoirs of a President. New York: Bantam, 1982. (Pamiętniki Prezydenta Cartera)


  lista uzupełniana i aktualizowana: Sierpień 12 A. D. 2008


  lista


  Polonia paradisus iudaeorum Nazwiska autentyczne (rodowe) niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o:

  1). Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW
  (nr arch. 1/6526/1 - data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 - data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa)
  2). Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych.
  3). Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.
  4). Dane i fakty dotyczące pochodzenia wyszukane w źródłach oficjalnych, nieoficjalnych i niezależnych (polsko i angielsko-języcznych), z książek, dokumentów,
  wywiadów, felietonów i artykułów prasowych i internetowych
  5). Dane, narodowość, pochodzenie zdemaskowane, ustalone z postawy, powiązań, działalności, dokonań i wypowiedzi.


  Wspólny mianownik to antypolonizm, antykatolicyzm i wrogość do patriotyzmu, wrogość do spraw polskich, wrogość do spraw narodowych i wrogość do prawdy.

  To na wskroś wiarygodne kryterium.  zapraszamy do obejrzenia: - album fotograficzny żydokomuny w Polsce - jest doskonałym uzupełnieniem listy żydokracji w zniewalanej Polsce  UWAGA: od pewnego czasu rozpętywana jest nagonka i zaszczuwanie odnośnie naszego portalu, czynią to środowiska żydolewackie, żydokomunistyczne, nie w smak im PRAWDA, nienawidzą gdy mówi i pisze się o nich, i ich zbrodniach ...  nihil novi


  Żydostwo jest wszędzie, ...są we wszystkich partiach i organizacjach na lewicy i na prawicy, są na wszystkich szczeblach administracji państwowej, są w Rządzie i Sejmie, ...jako "euro-deputowani", są w organizacjach 'pozarządowych' i fundacjach, są bardzo licznie w Kościele Katolickim i w Episkopacie Polski, są w kadrach Wojska Polskiego, są w policji i sądownictwie, są we wszystkich mediach - po lewej i po prawej stronie, ...

  anty-polscy, anty-narodowi, anty-patriotyczni, anty-chrześcijańscy i anty-katoliccy, ...specjaliści od liberalizmu, tolerancji, ekumenizmu, kosmopolityzmu i internacjonalizmu, aborcji, seksualizmu, pederastii i rewolucji obyczajowej, ...politolodzy, socjolodzy, filozofi, psycholodzy, pisarze, poloniści, i aktorzy, piosenkarze ..."artyści" ...indoktrynują, dezinformują, wyszydzają, fałszują, ośmieszają, zażydzają, kreują 'polską kulturę', prawodawstwo, literaturę, film i rozrywkę, ...kreują 'polską' rzeczywistość, ...kreują światopogląd ...zniewolonego, zżydzonego i bez ojczyzny... głupca XXI wieku.

  "Kultura żyje, gdy jest spędzaniem wolnego czasu; umiera, gdy jest zawodem. Kultura nigdy nie wypełnia czasu wolnego ludzi pracujących, gdyż jest ona wyłącznie pracą próżniaka.

  Kultura jest rodzinnym dziedzictwem. Albo tajemnicą między przyjaciółmi. Reszta to geszeft." Nicolás Gómez Dávila

  W każdym kraju, w każdym narodzie, gdzie się osiedli to żmijowe plemię, przybłędy, poprzez rozluźnienie obyczajów, liberalizm i tolerancję, wyszydzanie i ośmieszanie historii, tradycji, obyczajów i kultury gospodarzy, odcinają naród od jego korzeni, eksterminując - poprzez ludobójstwo - intelektualne, narodowe i patriotyczne elity, pozbawiają Naród autorytetu i przywództwa, a następnie poprzez postępującą indoktrynację, korupcję i agenturalizm, oraz wywołanie sztucznego kryzysu władzy, doprowają gospodarzy do biedy, nędzy i ubóstwa, rezygnacji i rozpaczy, obce przybłędy ubezwłasnowalniają obywateli w ich własnym kraju - własnej Ojczyźnie, przy jednoczesnym tłumieniu i niszczeniu wszelkich form krytyki, obrony i prób odsłaniania i dekonspiracji ich niszczycielskich działań - poprzez zaciekły i nienawistny atak i zaszufladkowanie jako "antysemityzm", "faszyzm", "nazizm", "rasizm" i "fobie";

  sami, uzurpując sobie i dla siebie władzę, obnoszą się i afiszują swoją "polskością" i "szlachectwem" - uzurpując sobie i nazywając się elitami przez siebie zniewalanego, zarażonego trądem tzw. "judeochrześcijaństwa", "ekumenii", "liberalizmu" i "tolerancji", ...i nic nieświadomego i bezgłowego Narodu Polskiego.
  "Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują Żydzi, będą musiały podnieść kwestię wygnania ich!

  Kwestię rozstrzygającą między życiem i śmiercią, zdrowiem i chroniczną chorobą, spokojem i nieustanną gorączką społeczną." Franciszek Liszt, kompozytor


  Polska ...podzielona na mniejszą część narodu, nosicieli tysiącletniej tradycji chrześcijańskiej i polskiej cywilizacji, druga część to ogłupione hasłami pacyfistycznymi i socjalnymi, tzw. "judeochrześcijaństwem", "ekumenizmem" , "liberalizmem" , "tolerancją" , "feminizmem" , większa część ludności, składająca się ze zlewicowanych, zkomunizowanych i zżydzonych przeciwników polskiego duchownego i religijnego dziedzictwa (to m.in. wszelkiej maści antyklerykałowie, przeciwnicy i wrogowie Kościoła Katolickiego, masoni, ateiści, sceptycy, gnostycy, i tzw. racjonaliści) i agresywnych mniejszości, głównie żydostwa i mniejszości niemieckiej i zniemczonej.

  Ogromną, rozstrzygającą rolę pełnią instytucje, instancje i fundacje pozarządowe - religijne, społeczne, humanitarne, edukacyjne, kulturowe. Warunkiem trwałego zwycięstwa judaizmu i komunizmu (co jest jednym i tym samym) jest zapanowanie w takich obszarach, w płaszczyźnie ducha, postaw, przekonań, poglądów. Dzieje się to poprzez instytucje kreujące postawy i poglądy - poprzez zażydzony kościół - nazywający żydów "starszymi braćmi" i obchodzący "dzień judaizmu" (!), ...media: prasa, telewizja, radio, film, internet, poprzez uniwersytety i szkoły, centra władzy i kultury.

  A wszystko po to, aby zniszczyć, poddać erozji tradycyjne fundamenty stabilności narodowej i chrześcijańskiej, głównie właśnie religię katolicką i w ogóle chrześcijańską, a w nich tradycyjną moralność, rodzinę i harmonię międzypokoleniową.

  Na instytucje rodziny idą zacięte ataki ze wszystkich stron; m.in. poprzez usiłowanie legalizacji aborcji i feminizm mający odebrać kobiecie rolę matki, żony, westalki domowych ognisk. Skłócenie, antagonizowanie dzieci z rodzicami, rodziców z dziećmi, proklamowanie tzw. "praw dziecka", odbieranie rodzicom wpływu na wychowanie, kult szkolnego "luzu", obowiązkowe nauczanie o "seksie" i ...homoseksualizmie jako czymś "naturalnym".

  Niszczycielski pochód trwa już ponad trzydzieści lat, i stanowi ideologię "elit".

  Ideologia politycznej poprawności = „kulturowy marksizm"  http://web.archive.org/web/20090220143328/polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm
  Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg - dywersant, mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne", partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne" miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią, źródło: Leon Chajn „Materiały do Historii KlubówDemokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964; brał udział w protestach studenckich '68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberałów "Prawica". W 1987 roku został prezesem nowopowstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej]

  A + B + C + D + E + F + G + H + I + J + K + L + Ł + M + N + O + P + Q + R + S + Ś + T + U + V + W + X + Y + Z + Ż
 • @NUS czyżby żyd Leon Chaim kłamał? nie wierzysz mu? dlaczego miałby kłamać, jaki miałby w tym interes?
  Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg - dywersant, mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne", partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne" miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią, źródło: Leon Chajn „Materiały do Historii Klubów Demokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964; brał udział w protestach studenckich '68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberałów "Prawica". W 1987 roku został prezesem nowo powstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej]
 • @fan-wolności 13:00:39
  Ta końcówka to o sobie? czy o Nusie, Thule?
 • @fan-wolności 12:56:15
  Mnie osobiście nie interesuje pochodzenie JKM ale skoro jego to nie uwiera to może któryś z jego zaciekłych wyznawców zrobi małą kwerendę i narysuje jego drzewo genealogiczne. Może wtedy zamknie buzie wszystkim "złośliwcom"?

  //POPiS albo np Israel można popierać czynnie, albo biernie - myślą, mową uczynkiem i zaniedbaniem..//
  Trochę wykrętna odpowiedź, ja oczekiwałem raczej konkretów - kto i kiedy na tym portalu tak żarliwie popiera POPiS albo jeszcze gorzej - tzw. Israel.
 • I gdzie ten kłamca JuTu?
  NIKT GO NIE ZABLOKOWAŁ ale widać wstydzi się odezwać.

  Nawet go trochę rozumiem :)))))))))))))))))
 • @fan-wolności 13:32:00
  Oczywiście, każdy ma tutaj prawo do przedstawiania własnych poglądów i do ich obrony. Za to jeszcze nikt tu nikogo nie szykanował.
  Za kłamstwa i oszczerstwa skierowane do administracji po prostu dostaje się bana. Takie są reguły gry i z pewnością to nie JuTu będzie je zmieniał.
 • @fan-wolności 14:01:39
  O dziwo, tu się z Tobą zupełnie zgadzam.
 • @fan-wolności 14:01:39
  Jeśli pijesz do mnie to ja o moje "ego" jestem spokojny. Żaden JuTu czy inny NUS nie jest w stanie mnie urazić, za ciency w uszach.
  Nie będę jednak tolerował kłamstw, które godzą w dobre imię portalu. A tu raczej chodzi o "ego" wszystkich tu piszących i komentujących. Tylko tyle.

  //taki serwis wolnościowy w założeniu nigdy nie będzie miał w III RP z górki//
  Całkowicie się z tobą zgadzam ale to wcale nie znaczy, że mamy rozłożyć ręce i dostroić się do głównego ścieku tak jak już to zrobiły "niezależna", "niepoprawni" czy Nasze Blogi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:33:35
  Trafiłeś w samo sedno z tymi ściekami, ja to już wiem od lat , od początku ich powstania, tych wymienionych na końcu, dodałbym wpolityce, etc... Pzdr!
 • @Kula Lis 62 14:59:18
  Ja też nigdy nie miałem złudzeń. Teraz jednak stało się to tak wyraźne i oczywiste, że aż bezczelne. Tyle lat okłamywali ludzi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:22:33
  a co z kłamcami typy @Kula lis 62 , którzy rozsiewają fałszywe informacje :

  .."Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg - dywersant, mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne", partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne" miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią, źródło: Leon Chajn „Materiały do Historii Klubów Demokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964; brał udział w protestach studenckich '68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberałów "Prawica". W 1987 roku został prezesem nowo powstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej] "....

  jak się wkurwię, to zacznę notorycznie takich oszczerców zgłaszać do adm. Mogą inni z UT za jakieś śmieszne sprawy to będę i ja!
 • @prawi co wiec 17:43:52
  Jakie fałszywe ty szabesgoju, toż to sam żyd Chajm pisze, jest to w raporcie i archiwach MSW, to ty (lub sam O. Goldberg/JKM najlepiej lecz un milczy, nie pozywa, etc...ciekawe dlaczego? jak myślisz?)udowodnij, że to nieprawda. Ja opieram się na dostępnych dokumentach a ty na wierze w Ozjasza/JKM..
 • @prawi co wiec gówno wiesz szabesgoju, doucz się.
  WIESZ ILU BANDEROWCÓW, CHAZARÓW Z TAMTYCH TERENÓW, PRZYJECHAŁO DO POLSKI JAKO "REPATRIANCI" NA PAPIERACH POMORDOWANYCH CAŁYCH RODZIN POLSKICH, NA TERENY DOLNEGO ŚLĄSKA, CZY POMORZA, ? JEŻELI NIE TO ZAMILCZ, ZANIM ZARZUCISZ KOMUŚ BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SŁOWO/celowo z dużej litery. Czy miałeś dostęp jak ja do Archiwum Akt Nowych, zanim dostęp dla Polaków zamknięto? do archiwów CIA, BND, archiwum Wehrmachtu, Biblioteki Departamentu Stanu/USA, tam jest kopalnia wiedzy w tym i nie tylko tym bo i holokitu temacie. Jedno ze źródeł, bardzo wiarygodne - Nazwiska autentyczne (rodowe) niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o:

  1). Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW
  (nr arch. 1/6526/1 - data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 - data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa)
  2). Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych.
  3). Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.
  4). Dane i fakty dotyczące pochodzenia wyszukane w źródłach oficjalnych, nieoficjalnych i niezależnych (polsko i angielsko-języcznych), z książek, dokumentów,
  wywiadów, felietonów i artykułów prasowych i internetowych
  5). Dane, narodowość, pochodzenie zdemaskowane, ustalone z postawy, powiązań, działalności, dokonań i wypowiedzi.

  A drugie to Operacja Sezam, zaczęta przez Niemców kończona przez żydobolszewię z NKWD/IW/UB, doucz się nim głos zabierzesz./ Polakom i takim jak ty szabesgojom, urabia mózg żydoniemiecka i żydobolszewicka ze swym POmiotem PROPAGANDA – prasa, radio, telewizja, wydawnictwa szkolne i encyklopedyczne etc. w języku polskim i obcym, która jest w łapach "koczowników plemiennych" (96% światowych mediów), koczujących na wszystkich kontynentach i żyjących kosztem innych narodów ze szkodą dla tych narodów. Ilu Polaków o tym wie ? Na ul.Wiejskiej w Warszawie jest "KNE-SEJM", w którym zdecydowanie dominują "koczownicy plemienni" pod po raz którym zmienionymi tetełe/nazwisku, vide pierwszy kaszalot PRL - bis, niezależnie od ugrupowania politycznego, a Polaków jest tam niewielu. Ponad 4 miliony żydów, większość z nich to gorszy, najgorszy ich sort chazarzy, zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów – według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej. Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba żydów ukrywających swoje pochodzenie. Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce. W takim razie coś nie tak z tym ich holoicośtam/holokicie, prawda? Kłania się tu OPERACJA niemiecka SEZAM (przerobiono tak ok. 1.6 mln niemieckich żydów!!! i osiedlono ich w Polsce w spacyfikowanych polskich wsiach, etc...)kończona po wojnie przez NKWD/UB("wyeksportowanie" do Polski z taborami krasnoarmiejców, Smierszy, NKWD, pod polskimi nazwiskami, Polaków wymordowanych przez NKWD jak i tych co życie zakończyli w tajdze Syberii, stepach Kazachstanu, czy w Morzu Białym, Katyniu, etc..tzw. niegramotnych, prymitywnych, Litwaków, chazarskiej biedoty, przybłędów w liczbie ok. 600tys), czyli przerabianie żydów i ich gorszej części chazarów na "polaków" nadając im polskie nazwiska, majątki wymordowanych Polaków, osiedlając ich w polskich środowiskach lecz nie w miejscu wymordowania Polaków, ich miejscu zamieszkania. Z nich pochodzą tzw. "polskie" "jelyty" w tym zbrodniarz, sowiecka chazarska matrioszka Margulis ksywa Jaruzelski, Szczynukowicz ksywa Komorowski, etc.. W/g danych osobowych kartoteki MSW z 1984r( opracowane na podstawie operacji Sezam, zaczętej przez Niemcy a kończonej po wojnie przez NKWD, Śmiersz, IW, UB, SB, etc. - czyli "przerabianie" żydoniemców vide ryży, żydobolszewików - 400 tys tzw.litwaków czyli biedoty żydowskiej zza Donu na "polaków" nadając im polskie tetełe/nazwiska po wymordowanych polskich rodzinach z przywłaszczonych dokumentów tożsamości, plus 4000 enkawudzistowskich zbrodniarzy, oprawców, bandytów, czyli matrioszek vide Wolski ksywa Jaruzelski czy Kiszczak, Stoltzmany ksywa Kwaśniewscy, etc. Akta tej operacji znajdują się w Archiwum Akt Nowych w Szczecinie, były dostępne lecz obecnie nie), w Polsce żyje ponad 3 mln żydów ukrytych pod polskimi nazwiskami i udających Polaków, a w/g S.Szurmieja, przewodniczącego organizacji żydowskich, aż ponad 4 miliony z tymi ściąganymi z Izraela, zza Donu. Polakom może pomóc poznanie BEZWZGLĘDNEJ PRAWDY, która wpłynie na podwyższenie ich ŚWIADOMOŚCI NARODOWEJ. Dlatego Polacy muszą się wystrzegać kłamstwa i półprawd, które są równie niebezpieczne jak kłamstwo, ponieważ powodują wtórne ogłupienie co widać po wpisach na forach. O matrioszkach pisze Henryk Piecuch, pisał Rybiński w imieniu Jaroszewicza, co ten ostatni i nie tylko on przypłacił życiem ze swą żoną. Polecam książkę "Radomierzyce. Archiwa pachnące śmiercią" Jerzego Rostkowskiego, mówiącą o tym co znalazł Jaroszewicz w Radomierzycach, dlaczego wszyscy z nim na czele zginęli + agent GRU, KGB Jerzy Fonkowicz. ( Mordercze archiwum - Były premier PRL Piotr Jaroszewicz mógł zginąć z powodu tajemnic, które poznał w czerwcu 1945 r. w Radomierzycach koło Zgorzelca. W czerwcu 1945 r. na dziedziniec pałacu w Radomierzycach wjechały trzy terenowe samochody. Z aut wysiadło kilku cywilów i uzbrojeni żołnierze w polskich mundurach. Zamierzali przeszukać zdeponowane tam pod koniec wojny ogromne niemieckie tajne archiwum. Jadąc do pałacu, nie wiedzieli jeszcze, co ono zawiera. Kilkadziesiąt lat później trzy najbardziej wtajemniczone w te poszukiwania osoby zostały zamordowane - wszystkie w tajemniczych okolicznościach. Był wśród nich płk. LWP i prokurator wojskowy Jaroszewicz.
  Tajemnica
  Latem 1944 r. hitlerowcy rozpoczęli w Radomierzyckim pałacu toczone ścisłą tajemnicą prace budowlane. W jednym z pomieszczeń powstało coś na kształt opancerzonego bankowego skarbca. Zaraz potem do Radomierzyc zaczęły zjeżdżać ciężarówkami tajne dokumenty, zebrane w całej Europie. Raporty o przebiegu tej akcji trafiały bezpośrednio na biurko Waltera Schellenberga, szefa VI departamentu Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy (RSHA). To może świadczyć o randze całego przedsięwzięcia, a także o znaczeniu archiwum dla hitlerowców. Wskazuje również na osobę, której najbardziej zależało na ukryciu dokumentów, będących już po wojnie znakomitym punktem przetargowym w różnych rozgrywkach nie tylko politycznych. Rozgrywkach o życie!
  Misja Jaroszewicza
  Znany sudecki przewodnik Tadeusz Steć, współpracownik służb wywiadowczych, ujawnił, że w 1945 r. odwiedził Radomierzyce w poszukiwaniu złożonych tam dokumentów. Okoliczni autochtoni wspominali, że w majątku mieszkali również obcokrajowcy, prawdopodobnie Francuzi. Widzieli także polskich żołnierzy, którzy przyjechali do pałacu. Kierował nimi Jaroszewicz, wówczas pułkownik LWP. Trafiła do niego informacja o ukryciu przez Niemców ważnych dokumentów w pałacu koło Zgorzelca. Chciał on, by nie była to oficjalna akcja wojskowa, lecz prywatne przedsięwzięcie, które pozwoliłoby mu się zorientować, co kryło się w Radomierzycach. Zabrał tylko zaufanych ludzi. Z Jaroszewiczem byli m.in. Tadeusz Steć i ppłk Jerzy Fonkowicz, agent sowieckiego wywiadu oraz mjr Władysław Boczoń.
  Akta wywiadu
  Po dotarciu do pałacu w Radomierzycach ekipa Jaroszewicza odnalazła w jednym z pomieszczeń tysiące teczek zawierających tajne dokumenty Głównego Urzędu Bezpieczeństwa III Rzeszy. Były tam akta personalne, listy, plany; głównie archiwa wywiadu francuskiego. Miało się tam także znajdować archiwum paryskiego gestapo, zawierające listy konfidentów. Były to dane o ludziach, ich ciemnych interesach i kolaboracji z Niemcami oraz wydarzeniach prowokowanych przez niemieckie tajne służby, w których uczestniczyły znane osobistości. Tadeusz Steć powiedział prasie - “Z późniejszym Premierem PRL Piotrem Jaroszewiczem zostałem w Radomierzycach jeszcze dwa lub trzy dni. Cały czas tłumaczyłem. Jaroszewicz przebierał. Wybrał stosik dokumentów. Zrobił z nich dwie lub trzy niewielkie paczki. (...) Byłem akurat pod pałacem, razem z dwoma cywilami. Nagle na dziedziniec pałacu wpadła grupa czerwonoarmiejców z bronią gotową do strzału. Ani się obejrzeliśmy, jak ustawiono nas pod ścianą z rękami do góry. Na szczęście wyszedł Jaroszewicz, pogadał z dowódcą grupy, jakimś lejtnantem chyba. Czerwonoarmiści pognali nas w kierunku wioski, nie szczędzili kopniaków, doprowadzili do drogi Bogatynia - Zgorzelec i kazali iść, doradzając, abyśmy zapomnieli o pałacu i wszystkim, co widzieliśmy i słyszeliśmy”. Paczki z wybranymi dokumentami pozostały w samochodzie Jaroszewicza.
  Likwidacja świadków?
  Pod koniec lipca 1945 r. Radomierzyckie archiwum wyekspediowano do ZSRR. Zawierało ono około 300 tys. teczek, średnio po 250 stron każda, w tym 20 tys. teczek niemieckiego i francuskiego wywiadu wojskowego, 50 tys. teczek sztabu generalnego i liczące 150 teczek akta Leona Bluma i archiwum rodziny Rothschildów. Oprócz tego był tam ogromny zbiór dokumentów dotyczących kolaboracji Francuzów z Niemcami. Niewielką część archiwum pochodzącego z Radomierzyc, a także z zamków Czocha (koło Zgorzelca) i Książ (koło Wałbrzycha), Rosja prawdopodobnie sprzedała Zachodowi. W Polsce, w prywatnym archiwum Piotra Jaroszewicza, pozostała część dokumentacji, nie wiadomo jednak, jakiej rangi. Do lat 90. ubiegłego wieku dożyły trzy osoby przeglądające w czerwcu 1945 r. Radomierzyckie archiwum: Piotr Jaroszewicz, Tadeusz Steć i Jerzy Fonkowicz. Wiadomo, że przez lata osoby te utrzymywały z sobą kontakt. Wszystkie trzy zostały zamordowane przez nieznanych sprawców; ofiary torturowano przed śmiercią. Jaroszewicza i jego żonę zabito w nocy z 31 sierpnia na 1 września 1992 r. W nocy z 11 na 12 stycznia 1993 r. zamordowano Stecia, a Fonkowicza - w 1997 r. W żadnym z tych zabójstw nie wykazano motywu rabunkowego.) . Lecz powodem śmierci Jaroszewicza mogło być i to o czym poniżej: Cytat: Były premier PRL Piotr Jaroszewicz mógł zginąć z powodu tajemnic, które poznał w czerwcu 1945 r. w Radomierzycach koło Zgorzelca. - Mógł.Ale równie dobrze mógł zginąć z powodu tajemnic które poznał na początku 1980r .I do tej wersji się skłaniam nie dlatego że ona moja, ale dlatego że bardziej umocowana w realiach. Kim w roku 1945 mógł być Piotr Jaroszewicz ? Piotr Jaroszewicz ze swoim pochodzeniem społecznym ?z rodzinnymi powiązaniami ? Nikim,a może jeszcze mniej. I jako taki nie mógł być ani uczestnikiem ani świadkiem czegokolwiek czego ranga bodaj ocierałaby się o sprawy sekretne. Kwestia rodzinnych powiązań Jaroszewicza została już przeze mnie przedstawiona ale niestety temat jako że był umieszczony w "pierdolni " po zmianie kompa -zniknął.Nie mam kopii tamtego postu,dlatego załączam jego szkic. Cytat: W sierpniu 1939 r przebywający w Tallinie, komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski dowódca ORP. Orzeł, zakochał się w Marinie Krzyżanowskiej. Ta niezwykłej urody kobieta, była żoną radcy handlowego polskiej ambasady w Estonii.Radca Krzyżanowski był drugim mężem Mariny, pierwszy zginął w Hiszpanii gdzie jako pilot walczył po stronie generała Franco. Zawiłe losy ORP Orzeł, sprawiły że komandor Kłoczkowski znów znalazł się w Tallinie i romans z Mariną Krzyżanowską trwał jeszcze jakiś czas.W tym czasie mąż Mariny,przebywał w obozie znajdującym się w miejscowości o mało wówczas znanej nazwie -Katyń. Po wkroczeniu Armii Czerwonej do Estonii, pani Marina Krzyżanowska została aresztowana i wywieziona do Kazachstanu, a że nie miała powołania Penelopy ,szybko zakochała się w rosyjskim oficerze -pilocie i wyszła za niego.Fakt ten nie pomógł oficerowi w karierze ale za to Marina ,już wówczas Podgórska, wyjechała do Moskwy,gdzie mieszkała jeszcze parę dziesiątek lat, nic nie wiedząc o tym, że jej drugi mąż cudem boskim zdołał zbiec z Katynia. Po ucieczce Krzyżanowski schronił się u swych rodziców w okolicach Grodna.Tam też, ( co dziwne) nie niepokojony przez nikogo przeżył samotnie następnych kilkadziesiąt lat, pracując jako robotnik w fabryce papierosów. Niebywały przypadek sprawił, że żyjąca w Moskwie Marina Podgórska i mieszkający w Grodnie Krzyżanowski, odnaleźli się w 1979 r .Wkrótce doszło do wzruszającego spotkania w Moskwie. Stary i już schorowany Krzyżanowski przekazał swej byłej żonie Marinie "pamiętnik" oraz inne "papiery". Marina Podgórska zapoznała się dokładnie z zawartością depozytu - całość dotyczyła Katynia. Dokładnie nie wiadomo jakiego rodzaju były to informacje,ale najwidoczniej ważne skoro Marina Podgórska zdecydowała się natychmiast przekazać je swemu bratu - Piotrowi Jaroszewiczowi, byłemu premierowi PRL. Przekazała mu również wszystkie listy jakie do 1940 r otrzymywała od komandora Henryka Kłoczkowskiego. Uważam, że przyczyną śmierci Jaroszewiczów była obawa przed tym aby treści zawarte w "katyńskich zapiskach" radcy Krzyżanowskiego, nie stały się powszechne. Nawet się nie domyślam co mogły zawierać, ale wierze, że sporządzone były fachową ręką i miały rangę dowodów, wszak wiadomo że radcy handlowi przy ambasadach są ekspertami w wielu dziedzinach a najmniej w dziedzinie handlu. Uważam, że ten trop z Radomierzyc może być fałszywy, może został podsunięty celowo. Zbyt dużo lat minęło od tamtych zdarzeń, aby istniały motywy do dokonania morderstwa, gdyby jakieś siły chciały tego dokonać, zrobiłyby to wcześniej, przecież Jaroszewicz był na emeryturze już od 12 lat. Uważam, że morderstwo to należy raczej wiązać z przebiegiem tzw. transformacji przełomu lat 80 i 90 ub. wieku. On musiał coś za dużo wiedzieć na temat mechanizmu tej tzw. transformacji i osób biorących w niej udział - może Leiby Khone ksywa Wałęsy, może Wolskiego ksywa Jaruzelskiego. Również zbieżność czasowa z przewrotem - "nocną zmianą" 4 czerwca 1992 może nie być przypadkowa. Być może, podobnie było z Ceauşescu - tylko oprawcy wybrali wariant "zemsty ludu" i proces kapturowy, gdyż okoliczności im sprzyjały. Niektórzy jak i ja ( zapiski i dokumenty rodzinne) wiążą to morderstwo ze sprawą wiedzy Jaroszewicza na temat tzw. "matrioszek" - podstawionych agentów sowieckich o fizycznym podobieństwie do zamordowanych Polaków wywodzących się ze znanych i poważanych rodzin, o patriotycznej przeszłości, którzy następnie zostali wprowadzeni do aparatu władzy w Polsce i w ten sposób mogli realizować politykę Moskwy, nie budząc podejrzeń. A sowiecki generał Wolski ksywa Jaruzelski jest jedną z takich "matrioszek", których 4000 Śmiersz i NKWD pozostawiło w Polsce i nie tylko.. To tłumaczyłoby związek morderstwa z dokumentami dotyczącymi Katynia.
 • @Kula Lis 62 19:41:56
  Ty czegoś nie rozumiesz parszywy oszczerco.
  Ja mogę na Twój temat napisać najbardziej dziwaczne oskarżenia, które będą tylko i wyłącznie moją opinia. Potem ktoś inny będzie linkował do mojego tekstu i podawał to jako "wiarygodne źródło".

  Nie linkuj więc do czyichś opinii, tylko przedstaw fragment DOWODU . Ten cały Chajn zapewne w swojej książce przedstawił taki DOWÓD. Ponieważ czytałeś tę książkę, a ja nie mam zamiaru , więc zacytuj odpowiedni fragment , POWTARZAM -DOWÓD !!! a nie czyjaś opinia.
 • @Kodiak 20:38:18
  Do oślej ławki trafiają najgłupsze teksty.
  Na jedynkę trafiają najwartościowsze.
  Tak trudno to zrozumieć?

  I jeśli jeszcze raz użyjesz słowo "cenzor" czy "cenzura" to pożegnamy się na zawsze. Jaśniej już nie potrafię.
 • @prawi co wiec 20:31:35
  Ja Ozjasza kurwa miki znam od końcówki lat 60 ub. wieku, wiem co w tamtym czasie porabiał, po marcu 68. Kurwa miki brał udział w procesach studentów Polaków, relegowanych potem z uczelni. Pamiętam każdą błazenadę kurwa miki w sejmie.
 • @prawi co wiec 20:31:35
  Kaczyński nie chce koalicji z Korwinem: „Jest nieporozumieniem. To człowiek o dziwnej roli w polskiej polityce” [Lider opozycji zaprzecza, by mógł stworzyć koalicję z Januszem Korwin-Mikkem: Korwin-Mikke jest nieporozumieniem w polityce. To człowiek, którego lata temu znałem i to dość dobrze. To człowiek o dziwnej roli w polskiej polityce. I szkodliwej – bo mieszającej w głowie młodym, zdolnym ludziom, którzy zamiast myśleć o polskich sprawach, szli w wizje, które według Mikkego funkcjonują na Wyspach Dziewiczych. A teraz bierze pewną część głosów niezadowolonych, które by nam przypadały. Nie jesteśmy zainteresowani sojuszem z nim, bo nie jesteśmy zainteresowani kompromitacją. Będą nas próbowali do niego przyklejać, by nas skompromitować.] http://wpolityce.pl/polityka/206867-kaczynski-nie-chce-koalicji-z-korwinem-jest-nieporozumieniem-to-czlowiek-o-dziwnej-roli-w-polskiej-polityce /// W styczniu tego roku PiS zagłosował za przyznaniem nieznanej liczbie żydów emerytury z pieniędzy polskich podatników. Chcę wiedzieć, co w zamian? Inaczej to jest zdrada na poziomie PO,SLD i PSL . Niedawno PiS stanął w obronie agenta SB, Bauera vel Boniego, członka bandy, która odpowiada za zamach w Smoleńsku. Można dojść do wniosku, że "Smoleńsk" i walka z agentami SB jest tylko pustą retoryką dla PiS.
 • @Kula Lis 62 22:21:38
  Nie pierdol tylko pisz konkretnie. Kiedy zmienił nazwisko? On czy Jego ojciec, gdy Tenże był pacholęciem. Gdzie są jakieś dowody na to? jak brzmiały imiona i nazwiska Jego rodziców ?

  Dawaj kurwa konkretnie albo przestań pierdolić porąbańcu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY