Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
21 postów 8081 komentarzy

Ultima Thule - Ultima Ratio

Ultima Thule - Janusz KorwinMikke ! Konrad Berkowicz ! Stanisław Michalkiewicz ! Nigel Farage ! WOLNY RYNEK ! WOLNA EUROPA !

KNP - Korwin - Michalkiewicz - WOLNY RYNEK - EUROPA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wybory do PE ! W całej Europie wygrywają ugrupowania anty-unijne ! W Polsce główną siłą anty-ZeSRE jest Kongres Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke. To dzięki niemu wszystkie polityczne ścierwa wylądują tam, gdzie ich miejsce: na gnojowisku historii.

 1. Kto jest przeciwko ZeSRE ?

We wszystkich krajach Europy rośnie poparcie dla partii anty-ZeSRE. istnieją dwa rodzaje takich partii:

 - partie socjalne, roszczeniowe, interwencjonistyczne

- partie wolnorynkowe

 

Wszystkie w mniejszym lub większym stopniu są NARODOWE (np. UKIP vs BNP, KNP vs RN itd.).

To rozróżnienie jest bardzo ważne. Partie socjalne chcą tak naprawdę "więcej biurokracji" oraz wyrwania większych pieniędzy ze wspólnego budżetu. Tymczasem partie wolnorynkowe chcą czegoś DOKŁADNIE ODWROTNEGO. A to, że niejako "przy pokazji" jedni i drudzy są przeciwko ZeSRE, to nie ma większego znaczenia ...

Tak więc pamiętajmy: należy ZNISZCZYĆ biurokrację, a nie zamieniać brukselskiej, na narodową !

Wszyscy z pewnością pamiętacie goszczącego tu kiedyś niedoszłego "firerka z Teneryfy" z idiotycznym zdjęciem z profilu. Tacy, jak on chcą właśnie jedynie zamiany złodziei przy korycie.

 

2. Czym jest WOLNY RYNEK ?

WOLNY RYNEK to jest po prostu prawo do decydowanie o swoich pieniądzach. Dotyczy to kwestii ubezpieczeń społecznych. Na WOLNYM RYNKU państwo nikomu nie pomaga, ale też nikomu NIE PRZESZKADZA.

Obecnie ZeSRE niszczy WOLNY RYNEK dając w zamian władzę KORPORACJI, które świetnie żyją w symbiozie z państwem. To małe firmy mają problemy z biurokracją, a nie duże !

Tak więc kto jest przeciwko korporacjonizmowi, ten powinien być za WOLNYM RYNKIEM !!!

 

3. Co można zrobić w PE ?

Zauważmy, że wielkie partie i tak wprowadzą sporo swoich ludzi do PE. Ci ludzie niczego nowego nie wniosą. Nie ma znaczenia ILU ludzi będzie tam miało PO, PIS czy SLD. Ilu by ich nie było, to i tak nie powiedzą niczego, co by mógł powiedzieć jeden z nich.

Dlatego warto dać szansę zaistnienia w PE nowym ludziom z innych partii, zwłaszcza z partii anty-ZeSRE.

Najsilniejszą z takich partii w Polsce jest KNP (taki odpowiednik UKIP z UK).

 

4. KNP to nie tylko JKM !

Większość ludzi utożsamia KNP wyłącznie z JKM. to wielki błąd ! JKM jest jedynie LATARNIĄ, pod którą spotykają się ludzie walczący o wolność osobistą, o WOLNY RYNEK, o WOLNĄ POLSKĘ. Wśród członków KNP znajdziemy np. Konrada Berkowicza, Artura Dziambora, Agatę Banasik i wielu innych, którzy na co dzień w internecie "masakrują lewactwo".

Są to prawdziwi polscy patrioci, młodzi, inteligentni, energiczni, odważni. Oni są nadzieją Polski na przyszłość !

Dajmy więc im szansę !


 


 

5. Poparcie dla JKM i KNP:

Poparcie dla JKM czy KNP wyrażają w różnej formie ikony ruchów narodowych i antyunijnych.

Są to przede wszystkim:

- Stanisław MICHALKIEWICZ

- Wojciech CEJROWSKI

- Jan KOBYLAŃSKI (wyraził poparcie w trakcie zjazdu na Teneryfie, na tym samym zjeździe, na którym nasz znany niedoszły "firerek" ze zdjęciem z profilu po pijanemu zarzygiwał hotel i plażę i został de facto wyrzucony ze zjazdu jako osoba kompletnie niepoważna ... wszystko jest do znalezienia w internecie)

 

Wszyscy, którzy oskarżają JKM o działania anty-polskie sami powinni zostać poddani bacznej obserwacji, gdyż albo mają związek ze służbami, albo są niespełna rozumu. Jedno i drugie eliminuje ich z grona osób wiarygodnych.

Ruch Narodowy: przypomnę też aferę Holochera, rozgrywki WInnickiego itp. Te wydarzenia na tyle skompromitowały to ugrupowanie, że stało się ono niszową strukturą. Dlatego zachęcam wszystkich, którzy są zarówno narodowcami, jak i zwolennikami WOLNEGO RYNKU, aby wybrali KNP zamiast RN. W tych wyborach tylko KNP ma szanse wygrać, więc nie traćmy głosu na stracony już RN.

A RN niech najpierw pozbędzie się Winnickiego, to wtedy może wróci do gry w listopadzie 2014 roku, czego im szczerze życzę, gdyż bez RN nie będzie MN2014 ...

 

 CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !!!

 

 

6. Wątpliwości w sprawie JKM:

 W internecie krąży wiele przekłamań dotyczących wypowiedzi JKM.

 - niepełnosprawni - JKM nie tylko nie jest "wrogiem" niepełnosprawnych, ale sam osobiście im pomaga. Z List KNP startują też osoby niepełnosprawne. WYpowiedź JKM dotyczyła tylko tego, że on nie posłał by swoich dzieci do klasy integracyjnej dla dzieci z niedorozwojem umysłowym. I to można zrozumieć, gdyż takie dzieci wymagają szczególnych metod edukacji i opieki, a zdrowe dzieci nie będą się w takich warunkach dobrze rozwijać. Taka niestety jest medyczna i pedagogiczna prawda niezależnie od "chciejstwa" różnych pieknoduchów.

 - kobiety - JKM jest zdania, że płeć determinuje wiele cech człowieka. Mężczyźni są np. silniejsi, kobiety delikatniejsze. Ale płeć determinuje też pracę mózgu. Sposób myślenia kobiety i mężczyzny jest inny. I nie ma w tym nic złego, bo role płci są różne i jest to logiczne. Oczywiście zawsze w takich sytuacjach mówimy o PRAWDOPODOBIEŃSTWIE, a nie o pewności. A więc nie "każdy" mężczyzna jest silniejszy, tylko "większość" i nie każda kobieta jest słabsza, tylko większośc itp. itd.

 Co najważniejsze: JKM nie zakazuje kobietom niczego. Byłoby to wbrew wolnościowemu charakterowi KNP.! Stwierdzenie, że "kobiety są słabsze od mężczyzn" nie jest zakazem pracy kobiet w zawodach wymagających siły fizycznej ! Chodzi jedynie o to, aby nie było SZTUCZNEGO PREFEROWANIA kobiet w celu osiągnięcia jakiegoś idiotycznego wskaźnika.

 JKM i KNP są za DOBROWOLNOŚCIĄ, a nie za przymusem !

 Tak więc w świecie JKM kobieta może robić co chce, ale nie dostanie na to swoje "chciejstwo" pomocy ze strony państwa. Niech radzi sobie sama, jeżlei jest taka dobra.

 

- Rosja - JKM faktycznie pozytywnie wypowiadał się na temat Rosji i Putina (tak samo zresztą, jak Nigel Farage). Ale należy zwrócić uwagę na to, że sensem tej wypowiedzi nie jest to, że "Putin/Rosja są dobre dla Polski", lecz jedynie obiektywna ocena tego, że Putin działa dla dobra swojego kraju (w przeciwieństwie do naszych polityków-zdrajców Polski).

 

- emerytury UB - JKM uważa, że umów należy dotrzymywać. I ma rację ! Tyle, że można to interpretować na dwa sposoby:

-  że emerytury UBeckie się należą

- że UBecy ZŁAMALI umowę z Narodem i wystąpili przeciwko niemu, a to oznacza, że emerytury im się nie należą

 

W KNP są ludzie (może nawet większość !), którzy wybierają ten drugi wariant.


7.  NIE BOJKOTOWAĆ WYBORÓW !!!

Niektórzy wzywają do bojkotu wyborów. Są to albo zwolennicy obecnej Unii, albo idioci.

Pozostawienie wolnej przestrzeni dla zdrajców i złodziei pozwoli zablokować głos rozsądku, odda wielkie pieniądze naszym przeciwnikom i uniemożliwi naszym ludziom zdobycie środków na aktywną walkę z systemem. 

 

8. PODSUMOWANIE.

Głosowanie na KNP to głosowanie PRZECIWKO ZeSRE oraz za MŁODYMI, WSPANIAŁYMI LUDŹMI !!!

KNP to jedyne anty-ZeSRE i anty-systemowe ugrupowanie zdolne wejść do PE. Dajmy im szansę ! Choby z ciekawości ! Pozwólcie JKM i jego ekipie pokazać, co potrafią !!!Jeżeli się nie sprawdzą, to za rok dacie im 
czerwoną kartkę, ale teraz DAJCIE IM SZANSĘ !!! 

 

KOMENTARZE

 • OCENY
  Zapraszam na komentowanie (tylko KONSTRUKTYWNE ! Wszystkie bzdury wyzwiska będą natychmiast usuwane !)

  Należy też dawać 5 gwiazdek ! To ważne, bo przed chwilą ktoś omyłkowo kliknął na jedną !
 • @Ultima Thule 00:10:53
  Wcale nie omyłkowo :)
  To akurat byłem ja i zrobiłem to całkiem swiadomie.
  Pomijając fakt, że ja w ogóle nie głosuję (bo nie ma na kogo) to akurat takie odkurzane autorytety mnie nie interesują.
  Gdyby jeszcze obiecał, ze nas wyprowadzi z unii qreskiej to może..
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:28:56
  Czy ty się dobrze czujesz ? Nie za dużo cytryńcówki z okazji otwarcia "Uniwersytetu Wariatów" wspólnie z jego "Magnificencją" Rektorem ?

  p.s. a jak tam jego "magnificencja" ? Leży już pod stołem ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:28:56
  Przecież JKM właśnie to chce zrobić !!! Wyprowadzić Polskę z Unii !!!

  Tego samego chce Nigel Farage i inni !!!
 • @Ultima Thule 00:35:03
  Wolne żarty.
  Co K*rwin zrobił przez 40 lat swojej działalności? Poza robieniem wody z mózgu młodym, rozbrajaniem własnej partii i uwaleniem lustracji?
 • @Naczelny 01:06:04
  Skoro nic dobrego nie zrobił ,to czemu mu nie dać szansy by wreszcie zrobił ?W czym inni są lepsi ?Zdaje się ,że od o ponad 20 -stu lat ciągle narzekamy ,zatem ryzyka nie ma tu żadnego , bo bez Korwina będziemy dalej narzekać a z nim niekoniecznie
 • Thule Associacion
  No przeczytałem .
  Przyznam, że wiele wkładu pracy w nadanie tej notce przejrzystej postaci... i ...czy coś z tego wynika?

  Cały program i działalność JKM jest w wielu miejscach niespójna. I najważniejsze - nie jest to program zmiany systemu a jedynie "ulepszanie".
  Czy to ma sens?

  W sumie UE - wg założeń Ojców Założycieli (Szumana i in..), miała opierać się o wartości chrześcijańskie itd.
  I okazuje się, że z czasem nastąpiła zmiana a głównym elementem spajającym jest pieniądz. Tu z kolei - ten, kto ma najwięcej pieniędzy - ma najwięcej do powiedzenia.
  Najwięcej kasy zaś mają korporacje. Stąd ich dyktat.

  Jak to zwalczać?
  Przez szczegółowe przepisy, a to zwiększa biurokrację.
  Czyli droga do nikąd. Bo jak zlikwidować biurokrację - to pełna anarchia.

  W sumie - cała konstrukcja mentalna jest "do d...". Ten system po prostu tak ma, że przy paradygmatach wyjściowych - musi ewoluować w kierunku jaki widzimy. Nic nie można zrobić.
  jedyne - to zmienić system.
  Tak to jest, mój ty Ulti-mathulku.

  A co do JKM i KNP. Jest mi obojętne, czy wejdzie, czy nie, bądź które partie będą miały mniej, czy więcej. Mam to w Thule.
 • klikać na 5 gwizdek !!!
  Znowu ktoś omyłkowo kliknął na jedną gwiazdkę !

  Starajcie się uważać, jak klikacie, bo potem suma gwiazdek mi się nie zgadza !!!
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:35:14
  Korporacje mają dyktat, ale dzięki temu, że pieniędzmi wpływają na BIUROKRACJĘ, a ta dopiero podtrzymuje istnienie korporacji.

  Same pieniądze, gdyby nie była możliwa "transmisja woli" na biurokrację, nic by nie dały.

  Dlatego tak ważna jest aktywna kontrola społeczna nad systemem ustawodawczym, wykonawczym i sądowniczym. Na dzisiaj systemy te są w rękach korporacji, ale ludzie coraz bardziej to rozumieją i jest szansa na przynajmniej częściową zmianę tego stanu rzeczy. Przynajmniej w zakresie "krzywizny banana" czy żarówek ...
 • Po owocach...
  Przypominam tylko, że Korwin w sejmie I kadencji przedstawiał propozycję zakazu zadłużania państwa.

  Jeżeli ktoś nie rozumie jak działa system bankowy, to wyjaśniam, że finansowanie deficytu jest w tym systemie podstawą dla kreacji długu.

  Zakaz zadłużania państwa uniemożliwiłby praktycznie kreację pieniądza przez bank centralny a w związku z tym znacznie ograniczył czerpanie zysków z kreacji długów przez cały system bankowy.

  Cała klasa polityczna solidarnie uwaliła ten projekt ratując zyski banksterskiej międzynarodówki.

  Dalej Korwin proponował likwidację ZUSu i wypłatę wszystkich zobowiązań wobec emerytów ze środków z prywatyzacji. Co wtedy było jeszcze możliwe.
  I tu znowu wszystkie siły polityczne były przeciw, a prywatyzowany majątek rozkradziono i zmalwersowano.
  ZUS tak czy inaczej zbankrutuje, ale przecież jest głównym nabywcą obligacji rządowych, a więc znowu trzeba było się przed tym "wariatem" bronić. Bo ludzie muszą być zmuszeni do finansowania deficytu i napędzania kreacji długu. Kto dobrowolnie by kupował obligacje bankrutujących państw?

  A teraz widzimy wielki comeout całej agentury wpływu, która ma zadanie nie dopuścić tego niebezpiecznego wariata do głosu.
  Wszystkie ręce na pokład. Ratować system!!!
  Zamiast popierać tego typu konkretne rozwiązania, praktycznie wiążące ręce dla działalności banksterskiej międzynarodówki w Polsce, agentura wpływu będzie krzyczeć "bić żyda!!!"
  Takie pokrzykiwanie krzywdy nikomu nie zrobi, a wprowadzenie zakazu zadłużania państwa tak. Więc wybór jest jasny.
  Wszystkie ręce na pokład. Korwin to żyd!!!

  Złodziej krzyczy "łapać złodzieja!!!" stary numer.

  Cała agentura banksterska będzie ogłupiać ludzi, przekonując, że zadłużanie kraju przez rząd jest dobre, a Korwin zły bo chciał to ukrócić.
  Będzie wciskać farmazony, że to nie działalność rządu i Banku Centralnego jest głównym problemem, lecz "chciwość bankierów". Żydowskich oczywiście.
  Ale każda próba odcięcia ich od źródełka poprzez takie konkretne rozwiązania jak np. zakaz zadłużania państwa będzie zwalczany za całą zaciekłością. Tak było po 89r. i tak będzie zawsze.

  PO CZYNACH ICH POZNACIE.
 • @Ultima Thule 00:33:52
  Ty potrafisz jedynie przy użyciu ataków personalnych?

  Nie przynosisz chluby Korwinowi. Ogarnij się trochę.
 • :)
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=636190616457352&set=p.636190616457352&type=1&theater
 • Polecam :)
  http://joemonster.org/p/1213893/Wolnosc_dla_kobiet

  http://joemonster.org/p/1214661/Co_takiego_jest_w_JKM_

  http://joemonster.org/p/1214662/PO_vs_KNP

  http://joemonster.org/link/pokaz/54574/Dom_publiczny_plonie.

  http://joemonster.org/link/pokaz/54575/Tusk_oglasza_ze_sfalszuje_wybory

  http://joemonster.org/link/pokaz/54562/Kampania_wyborcza_czyli_zescierwic_sie_i_jak_szuler_wygrac
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:45:14
  A kogo ja zaatakowałem ? Znasz tutaj jakąś "magnificencję" ? Bo ja nie ...
  Choć wielu by pewnie chciało taki tytuł nosić ...
 • @imran 08:52:55
  --------OK -przemyślałam i zagłosuję na NOWĄ PRAWICĘ -powód ?? --jak Wam się uda to Polska skorzysta --jak nie ! to raz na zawsze upadnie mit JKM - a Wy ! zrozumiecie SWOJĄ NAIWNOŚĆ

  --- jestem oszukanym pokoleniem ! -- i wciąż wyrzucam sobie -DLACZEGO NIE ZADAŁAM PYTANIA siedząc w salce katechetycznej w Krakowie obok ludzi opozycji ,z których utworzył się rząd Mazowieckiego --KTO Z WAS JEST POLAKIEM albo kto jest z was żydem

  -po latach okazało się ,że 2 z nas było Polakami -DURNIAMI ,którzy robili za zająca
 • @ninanonimowa 09:54:34
  no a teraz masz szansę nie tylko przetestować JKM, ale zrobić to na koszt UE ...

  Ponadto powiedz mi, co sądzisz o Stanisławie Michalkiewiczu ?

  Czy jego też nie uważasz za Polaka ?

  A on właśnie popiera zawsze JKM ...
 • @Ultima Thule 09:49:51
  Nie strugaj wariata większego niż jesteś.
  EOT
 • @Ultima Thule 09:58:45
  --------Polak ma mieć swój MÓZG -po latach okazuje się,że autorytety -MYLIŁY się

  ---- zadaj sobie trud !! poznania PRAWDZIWEJ HISTORII POLSKI-przestaniesz się tak zachwycać / zachodem /Polak ma być DUMNYM że jest Polakiem

  http://www.youtube.com/watch?v=SKoeIOfISu8
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:06:19
  Wariata to strugają zwolennicy cywilizacji wariatów i wariaci jutra ...

  Ja jedynie wykazałem się spostrzegawczością ...
 • @ninanonimowa 10:11:00
  a gdzie ja się zachwycam Zachodem ???

  Ja przede wszystkim krytykuję Wschód ...

  A co do Zachodu: jak Polska, Rosja czy Ukraina zapewni swoim obywatelom poziom Zachodu, to wtedy można podyskutować. Jak na razie Zachód wygrywa.

  Nie byłoby na Ukrainie Majdanu, gdyby ludzie zarabiali tyle, co Niemcy ...
  A tymczasem Ukrainiec zarabia 16 razy mniej, niż Niemiec ...
 • @Ultima Thule 10:23:48
  ---- za co ?? krytykujesz wschód ? sam jesteś ZE WSCHODU -TO MY !! byliśmy AGRESORAMI jako --przedmurze chrześcijaństwa --na WSCHÓD

  --KATEM NASZYM jest WATYKAN --wiesz o tym ??

  Ps.kończę temat
 • @Ultima Thule 10:23:48
  Do pięt im nie dorastasz i dlatego potrafisz jedynie strzykać jadem.
  Dyskutuj sobie o swoim faworycie ale innych zostaw w spokoju. To dobra rada.
  Swój niewątpliwy "poziom" już pokazałeś. Skup sie na temacie swojej notki.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:33:09
  To już zapomniałeś, jak byłem przez "jego magnificencję" wysyłany "z widłami do gnoju" ?
 • @Ultima Thule 12:27:22
  Wideł szkoda; pazurki Ulti-mathulka są wystarczające.
 • @Ultima Thule 12:27:22
  Dlaczego wywołujesz temat, który nie ma nic wspólnego z tematem notki?
  Napisz nowy tekst - "Jak zostałem skrzywdzony przez Pana Wojtasa".
  I tam się wypłacz. A moim zdaniem dobrze zrobił, że całe to antyPolskie towarzystwo odsunął od dyskusji na poważny temat. Popłakali i zamilkli bo nic oprócz bluzgów ad personam nie potrafili. Łącznie z tobą.
 • @Ultima Thule 12:27:22
  no i widzisz !!!???
 • @Ultima Thule 12:50:21
  Zaczynasz już gadać sam ze sobą. To zły znak.
 • Oto program KNP - co zamierzają robić w PE !!!
  Przypominamy program wyborczy Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke do Parlamentu Europejskiego. Podajcie dalej, podeślijcie znajomym.
  KNP to jedyna w Polsce partia konsekwentnie i bezkompromisowo antyunijna. Celem KNP jest likwidacja UE poprzez redukcję tego sztucznego, etatystyczno-fiskalno-ideologicznego tworu do strefy wolnego handlu - pierwotnej Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej, która była źródłem sukcesów gospodarczych oraz dobrobytu Zachodu po II Wojnie Światowej.

  W PE chcemy odgrywać rolę twardej opozycji - zwalczającej wszystkimi dostępnymi sobie sposobami centralistyczne zapędy federastów - dążąc do ośmieszenia, ograniczenia, a w końcu zlikwidowania eurosocjalizmu. Każdemu rządowi zresztą potrzebna jest opozycja.
  Rolę opozycji w PE będziemy pełnić na 5 zasadniczych sposobów:

  1. Wzorem eurodeputowanych brytyjskiej partii UKIP (Nigel Farage, Godfrey Bloom i inni) - będziemy na forach unijnych instytucji głośno i odważnie wytykać absurdy UE oraz bezlitośnie krytykować szkodliwe działania Komisji Europejskiej i unijnej biurokracji,

  2. Inaczej niż to robią wszyscy obecni polscy europosłowie - będziemy głosować przeciwko wszelkim aktom prawnym zwiększającym w jakikolwiek sposób lub w jakimkolwiek zakresie interwencjonizm, etatyzm lub fiskalizm superpaństwa UE,

  3. Utworzymy specjalną Komisję Deregulacyjną, która - wzorem ostatnich działań rządu Australii (za jednym zamachem uchylił ok.10.500 szkodliwych ustaw) - będzie działać na rzecz usuwania z prawa UE jak największej liczby regulacji ograniczających wolność gospodarczą i swobody osobiste (jak zakaz wędzenia kiełbas, używania termometrów rtęciowych, używania klasycznych żarówek itp.) narzucanych z powodów ideologicznych,

  4. Aby skończyć z całkowitą bezkarnością brukselskich polityków i urzędników - niezwłocznie po utworzeniu Prokuratury Europejskiej będziemy kierować do niej zawiadomienia i wnioski o wszczęcie postępowań karnych w związku z ogromnymi aferami- a także łamaniem prawa przez eurokratów,

  5. Będziemy z Brukseli kontrolować działania rządu polskiego, wywierając na niego stanowcze naciski, aby w Radzie Europejskiej wetował wszelkie inicjatywy (jak to zrobił wetując dalsze rozszerzanie „polityki klimatycznej”!) zwiększające kompetencje Brukseli.
  Dzięki naszym europosłom będziecie wiedzieli jak naprawdę funkcjonują struktury, instytucje i władze UE. Będą oni odważnie głosić na forum europejskim wolnościowe i konserwatywne idee prawicy, czynnie zwalczając unijną tyranię politpoprawności oraz lewicową indoktrynację. Wierzymy, że tylko przywrócenie wartości europejskich - Cywilizacji Łacińskiej i Zachodniego Uniwersalizmu - może zmienić obecną Europę pod okupacją UE ze strefy permanentnego kryzysu - w przestrzeń wolności, dobrobytu oraz zasad, które zbudowały niegdyś potęgę Starego Kontynentu.
 • @Ultima Thule 15:15:59
  Ty masz na prawdę jakieś zwidy...
  W tzw. parlamencie jewropejskim nie można NIC zrobić bo to fasadowa i nic nie znacząca instytucja.
  Co najwyżej można tam kogoś wysłać na lepszą, polityczna emeryturę. I choćby z tego powodu zagłosuję na Mikkego. Szkoda, ze Kaczor i Tusk nie startują.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:15:09
  To jak to się stało, że Nigel Farage obudził narodową Europę właśnie dzięki przemówieniom w PE !!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:15:09
  Wszyscy przecież pamiętają wspaniałe przemówienie, w którym Nigel Farage nazwał Rompuya obślizgłym ścierwem !
 • @Ultima Thule 16:44:27
  A on się strasznie tym przejął :)))))))

  Taki duży a taki naiwny...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:51:43
  Ale cały świat zaniemówił !!!
 • @Ultima Thule
  W ramach uzupełnienia polecam ten wywiad, który bardzo dobrze tłumaczy stosunek KNP i JKM do niepełnosprawnych: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/183582#.U3jnPij-_RY

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY